Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Telči

evangnet.dacicko.cz
e-cirkev.cz

Rekreační iniciativa “SETKÁNÍ”

Sbor českobratrské církve evangelické v Telči
email: cce.telc@post.cz
správce rekreace: Jaroslava Čeloudová, Telč

Telč , nám. Zachariáše z Hradce 21, PSČ 588 56, email: cce.telc@post.cz; tel. 724 930 935

Slavonice , Jana Žižky 145, PSČ 378 81, tel. 723 953 884 (Nechanická Věra)

Velká Lhota u Dačic , Velká Lhota u Dačic 37, PSČ 380 01, tel. 723 729 468, ubytovanilhota.mala@seznam.cz (Radmila Malá)

Milí přátelé,
těšíme se na Váš příjezd k rekreačnímu pobytu v některém z obou našich zotavných středisek. Před příjezdem bychom Vás ještě chtěli informovat o všem, co byste pravděpodobně měli vědět.
Především tedy: naše rekreační iniciativa není výdělečný podnik ani hotel. Jejím smyslem je pozvat jednotlivce i rodiny k setkání s naším sborem i navzájem mezi sebou, k rekreaci jakoby v prostředí širší rodiny, za přijatelnou cenu. Proto se předpokládá, že pěkné prostředí si udrží rekreanti sami péčí o pořádek a vzájemnou ohleduplností.
Po příjezdu obdrží hosté klíče od domu a pokoje a ložní prádlo. Ve všech střediscích je kromě vlastních pokojíků společné sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana a umyvadla), společná kuchyně nebo kuchyňský kout a společný obývací pokoj. Kuchyně jsou vybaveny základními potřebami (nádobí jídelní i varné, příbory) i spotřebiči (plynový sporák, lednička, u dřezu karma na teplou vodu). Ve Slavonicích a Velké Lhotě je možné parkovat přímo u objektu, v Telči lze zajet autem k domu (ohlásit případně na dotaz, kam přesně jedete) a po nastěhování auto zaparkovat na veřejném parkovišti. Do Telče vedou přímé autobusové linky z Prahy, Brna i Českých Budějovic, je tam také železniční stanice. Do Slavonic se dostanete nejlépe vlakem, případně i autobusem. Do V.Lhoty jede jen autobus, a to ve všední dny.
Ve všech střediscích jsou pěšky dosažitelné krásné přírodní scenérie včetně lesů, v blízkosti možnost koupání. Ve Slavonicích je hraniční přechod do Rakouska.
V Telči se ohlaste přímo v centru města na náměstí Zachariáše z Hradce čp. 21, ve Slavonicích na adrese V.Nechanická, J.Žižky 145 (sousední dům), ve V.Lhotě v čp.37 (tzv. horní fara) u R.Malé.
Pokud byste potřebovali zodpovědět ještě nějaký dotaz, napište.
Srdečně zdraví
ThDr. Petr MELMUK ThD., farář FS ČCE v Telči

Ceny platné pro rok 2022:

letní období
dospělí: 250,- Kč osoba / den
děti ( do 15 let): 125,- Kč osoba / den
(ve V.Lhotě noclehárny 180,-Kč osoba/den, děti do 15 let polovina)

zimní období
dospělí: 300,- Kč osoba / den
děti ( do 15 let): 150,- Kč osoba / den

Jednorázový poplatek za půjčení lůžkovin 100,-Kč

Rekreační poplatky městu či obci: