Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Telči

Veritas o.s.
evangnet.dacicko.cz

Rekreační iniciativa “SETKÁNÍ”

Sbor českobratrské církve evangelické v Telči
email: telc@evangnet.cz
správce rekreace: Jaroslava Čeloudová, Telč

Telč, nám. Zachariáše z Hradce č. 21, PSČ 588 56, tel: 567 243 888 (Melmukovi)

Slavonice, Jana Žižky 145, PSČ 378 81, tel. 723953884 (Nechanická Věra)

Milí přátelé,
těšíme se na Váš příjezd k rekreačnímu pobytu v některém z obou našich zotavných středisek. Před příjezdem bychom Vás ještě chtěli informovat o všem, co byste pravděpodobně měli vědět.
Především tedy: naše rekreační iniciativa není výdělečný podnik ani hotel. Jejím smyslem je pozvat jednotlivce i rodiny k setkání s naším sborem i navzájem mezi sebou, k rekreaci jakoby v prostředí širší rodiny, za přijatelnou cenu. Proto se předpokládá, že pěkné prostředí si udrží rekreanti sami péčí o pořádek a vzájemnou ohleduplností.
Po příjezdu obdrží hosté klíče od domu a pokoje a ložní prádlo. V obou střediscích je kromě vlastních pokojíků společné sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana a umyvadla), společná kuchyně nebo kuchyňský kout a společný obývací pokoj. Kuchyně jsou vybaveny základními potřebami (nádobí jídelní i varné, příbory) i spotřebiči (plynový sporák, lednička, u dřezu karma na teplou vodu). Ve Slavonicích je možné parkovat přímo u objektu, v Telči lze zajet autem k domu (ohlásit případně na dotaz, kam přesně jedete) a po nastěhování auto zaparkovat na veřejném parkovišti. Do Telče vedou přímé autobusové linky z Prahy, Brna i Českých Budějovic, je tam také železniční stanice. Do Slavonic se dostanete nejlépe vlakem, případně i autobusem.
V obou střediscích jsou pěšky dosažitelné krásné přírodní scenérie včetně lesů, v blízkosti možnost koupání. Ve Slavonicích je hraniční přechod do Rakouska.
Pokud byste potřebovali zodpovědět ještě nějaký dotaz, napište.
Srdečně zdraví
ThDr. Petr MELMUK ThD., farář FS ČCE v Telči

Ceny platné pro rok 2015:

letní období
dospělí: 130,- Kč osoba / den
děti ( do 15 let): 80,- Kč osoba / den
děti ( do 3 let): zdarma

zimní období
dospělí: 160,- Kč osoba / den
děti ( do 15 let): 100,- Kč osoba / den
děti ( do 2 let): zdarma

Jednorázový poplatek za půjčení lůžkovin 60,-Kč